با درود و ادب

اميدوارم خوب باشيد سوال هايي كه معمولا از طرف اعضاي گروه از اينجانب پرسيده مي شود و علاقه مند هستند بدانند درزيرمي نويسم:

در مورد اينجانب:

اسم واقعي من همان سعيد است

متولد دهم مرداد سال 57 در تهران (محل دقيق تولد هم بيمارستان شريعتي تهران!)

مدرك تحصيلي اينجانب ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه علامه طباطبايي (ديپلم من رشته رياضي فيزيك نظام قديم آموزش متوسطه) كارم هم حسابداري صنعتي است! فعاليت من را هم در اينترنت مي دانيد شرح كامل آن پايين تر نوشتم( ظاهرا هيچكدام به هم ربط ندارند!)

محل زندگي تهران محل كارم هم تهران

علايقم

  1. كامپيوتر يا رايانه كه 70% وقتم به نگاه كردن به مانيتور مي گذرد! هم سركار حسابداري هم گروه و هم سعي مي كنم همه احتياجاتم را با آن انجام دهم از پرداخت قبوض، مشاهده مانده حساب تا خريد اينترنتي و تحقيق بر روي وسيله اي كه مي خواهم بخرم.
  2. مطالعه كتاب جوانتر كه بودم بيشتر مطالعه مي كردم است،
  3. تماشاي فيلم هم همينطور سعي مي كنم فيلم هاي خوب را تهيه كرده و ببينم.(معمولا هفته اي يك فيلم)
  4. موسيقي هاي جديد و خوب را از اينترنت دانلود مي كنم اما براي اينكه به حقوق خوانندگان ترانه احترام بگذارم جهت حمايت آنرا در گروه مطرح كنم ولي براي دانلود قرار نمي دهم.

از بين كتابهايي كه مطالعه كردم پيشنهاد مي كنم حتما اين كتاب ها را بخوانيد به نظر من لازم است هر فردي اين كتاب ها را خوانده باشد:

1. "چرا مردها گوش نمي دهند و زنها نيم توانند نقشه بخوانند" نوشه باربارا و آلن پيز ترجمه دونفر بنام نسرين گلداروناهيد رشيد انتشارات پيكان اين كتاب بنظر من بهترين كتاب در مورد تفاوت مردان و زنان مي باشد.

2. "آيا تو آن گمشده ام هستي" نوسته باربارا دي انجليس ترجمه هادي ابراهيمي اين كتاب مناسب براي آشنايي قبل از ازواج مي باشد اگر ازدواج نكرديد حتما بخواند و به آن عمل كنيد. سوالاتي كه از همسر آينده بايد بپرسيد در اين كتاب يافت مي شود.

3. " وضعيت آخر" نوشته تومان آنتوني هريس ترجمه اسماعيل فصيح كتابي در مورد تحليل رفتار متقابل به هر دردي مي خورد براي اينكه تحليل كنيد چرا از حرف كسي ناراحت شديد و با سه شخصيت دروني خود والد بالغ و كود آشنا شويد و بدانيد طرف مقابلتان كدام شخصيتش قوي تر است.

 

 

و اما گروه ترانه ها:

 

تاريخ ايجاد گروه ترانه ها 21 نوامبر سال 2001 مطابق با 30آبان يا اول آذر سال 1380 مي باشد يعني تااكنون  حدود 10سال از ايجاد آن مي گذرد.

داستان ايجاد گروه ترانه ها:

از سال 1380 كه طراحي سايت را يادگرفتم(نرم افزار فرانت پيج كه هنوز هم از آن استفاده مي كنم) تصميم گرفتم سايتي را طراحي كنم بدنبال هدفي گشتم كه به ذهنم رسيد؛ متن ترانه ها را در آن گرد اوري كنم (چون معتقد بودم متن ترانه يكي از دلايل اصلي زيبايي آهگ است)  به همين دليل در فضايي رايگان در http://www.oocities.com/taranehha/  آغاز به فعاليت كردم و بعد از آن بذهنم رسيد آدرس ايميل علاقه مندان و مراجعه كنندگان به سايت را در جايي ثبت كنم و از اين طريق باآنها ارتباط برقرار كرده و تازهاي سايت را به اطلاع آنها برسانم.

پس از مدتي با زياد شدن بازديدكنندگان سايت و جوابگو نبودن فضاي رايگان براي اين بازديدكنندگان سايت ترانه ها را در آدرس www.taranehha.com  راه اندازي كرده و آن را گسترش دادم كه بازديدكنندگان آن تا 18هزار نفر در روز افزايش پيداكرد  از عوامل محبوبيت سايت ترانه ها  كليپ هاي(نوانماهاي) فلش، متن ترانه ها ،آدرس سايت اصلي خوانندگان ايراني آدرس سايتهاي موسيقي و ترانه بود كه البته در همان سالها سايت فيلتر شده است.

از آن پس من بيشتر وقتم را در گروه ترانه ها ادامه دادم محلي كه علاقه مندان به سايت ترانه ها در آن بودند فعاليتها را افزايش دادم و با جذب بيشتر اعضا كه به تعداد بيش از 120هزار نفر رسيده است هم اكنون روزانه بطور متوسط 35 نفر به تعداد اعضاي گروه افزوده مي گردد.

در گروه ترانه ها اعضاي گروه مطالب و عكسهاي جالب و مفيدي را كه دارند به آدرس ايميل گروه(taranehha@yahoogroups.com) ارسال مي كنند اين ايميلها در محلي از در آدرس گروه به نوبت به انتظار تاييد جمع آوري مي گردد. روزانه به آدرس گروه سر مي زنم و ايميل ها را ديده و مطالب را در مجله الكترونيكي گروه تنظيم كرده و به تمام اعضا ارسال مي كنم ايميلهاي حاوي عكس را نيز جداگانه ارسال مي كنم. اينكار روزانه بطور متوسط سه ساعت از وقتم را به خود اختصاص مي دهد. 

درآمد گروه هم به تبليغاتي است كه (هرچند كم) در گروه ارسال مي گردد. مبلغ تبليغ را از طريق ايميل اينجانب دريافت و پس از توافق به شماره حسابي كه مي دهم واريز كرده در نهايت ايميل طراحي شده توسط فرد تبليغ كننده از طرف اينجانب براي گروه ارسال مي گردد.

لذت من از گروه، بدليل لذتي است كه اعضا از فعاليت من مي برند و دوستان زيادي كه از اين طريق دارم و محبتي كه به من دارند و اين بزرگترين سرمايه من مي باشد.

 

 

پل ارتباطي من با شما ايميل شخصي اينجانب taranehha_mg [at] yahoo.com  مي باشد.

حال كه مرا شناختيد خوشحال مي شوم كه با شما عضو گروه ترانه ها از طريق فرمي كه در آدرس http://www.hamtaraneh.com/amar.htm كه پر مي كنيد آشنا شوم.

ازنظر من زندگي محل گذر است پس انتخاب با ماست كه آنرا چطور بگذرانيم سعي كنيم تا هدفي داشته و آنرا دنبال كنيم. از لذتهاي زندگي تا زماني كه آزاري به كسي نرسانيم استفاده ببريم سعي كنيم خودمان را هر روز ارتقا دهيم هر روز به دنبال يادگيري چيز جديدي باشيم. ديدي بالاتر وسيعتر نسبت به همه چيز داشته باشيم. انتخاب با ماست به مسايل مثبت فكر كنيم.

آرزوي من است كه هميشه شاد باشيم
سعيد
مديريت گروه ترانه ها
بهار 90